Lauksaimniecības tehnikai

 

Sadarbībā ar lielākajiem vairumtirgotājiem un ražotājiem Eiropā piedāvājam labas kvalitātes analogās lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas – traktoru rezerves daļas un kombainu rezerves daļas. Tas ļauj klientiem ietaupīt uz detaļu cenām, kā arī nodrošina ātras piegādes.

 

Rezerves daļas pieejamas tādām markām, kā CASE, Claas, David Brown, Deutz-Fahr, Fendt, Fiat, Ford, New Holland, JCB, John Deere, Kubota, Lamborghini, Landini, Leyland, Massey Ferguson, McCormick, Renault, Same, Steyr, Universal, Valmet, Valtra, Volvo, Zetor un citām rietumos ražotām.

 

Mūsu stiprākā puse – traktoru dzinēju rezerves daļas – kloķvārpstas, virzuļi, čaulas, kolektori, eļļas sūkņi, termostati, radiatori, šāles, klaņi, blīves, sadales vārpstas, vārsti, galvas, bloki, cilindri, blīvslēgi, ūdens sūkņi, bīdstieņi, starteri, sparati, dzinēju rem-komplekti un visas pārējās detaļas tādiem dzinējiem, kā Deutz, Perkins, Cummins, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Volvo, Case, Hanomag, John Deere, David Brown, Ford, Leyland, MWM, Iveco, Isuzu, Mitsubishi, Yanmar, JCB, Kubota, Hatz, Same, New Holland, JCB, Zetor. Tāpat varam piedāvāt arī lietotus un atjaunotus dzinējus. Degvielas sitēmas – augstspiediena sūkņi, sprauslas, smidzinātāji – no Bosch, Denso, Delphi, Stanadyne, Zexel, pieejami arī atjaunoti degvielas sūkņi, kā arī kvalitatīvs to remonts. Oriģinālās turbīnas Garrett, Holset, IHI, KKK, Borg Warner, un citu ražotāju. Sajūgu kurvji, diski, gultņi, un komplekti no pasaules vadošajiem izgatavotājiem – LUK, Valeo, Sachs.

 

Carraro, Dana Spicer un ZF pusasis, kardāni, gultņi, sānpārvadi, stupicas, stūres pirsti, blīvslēgi, zobrati, asis, bremžu diski un citas tiltu rezerves daļas jūsu traktoriem.

 

Piedāvājumā ir arī virsbūves detaļas – uzkares detaļas, stikli, lampas, Grammer sēdekļi un to rezerves daļas, spoguļi, paneļi, kāpšļi, slēdži un citas.

 

Sadarbībā ar profesionālām kompānijām Eiropā sniedzam traktoru vadības bloku, paneļu un monitoru remontu, pieejami arī atjaunoti.

 

Hidraulikas sistēmas rezerves daļas un sūkņi no Bosch, Rexroth, Linde, Casappa, Sauer, Danfoss, Vickers un citiem ražotājiem.

 

Riepas traktoriem un kombainiem Alliance, Galaxy, BKT, Vredestein, Speedways. Nodrošinām bezmaksas piegādi Latvijas teritorijā.

 

Labas kvalitātes filtri – gaisa filtri, eļļas filtri, degvielas filtri, hidraulikas filtri, transmisijas filtri  – MANN, Donaldson, HIFI, Baldwin, SF Filter, Filtrec.

traktoru rezerves daļas